O spoločnosti Bazenia-Gardenia

Oceľové výstužné prúty

Pre dokonalú fixáciu celej konštrukcie v obetónovanom bazéne sú výstužné rebrá pretiahnuté oceľovými prútmi (roxormi) v dvoch radách za sebou.


Masívne vystuženie

Skelet bazéna je z vonkajšej strany vystužený hustou sieťou masívnych výstužných rebier o sile 12 mm a šírke 140 mm.


Predsadené dno

Dôležitým statickým prvkom celej konštrukcie bazéna je predsadené dno, ku ktorému sú privarené súvislé výstužné rebrá.


Spoľahlivý rozvod vody

Potrubie okola bazéna je integrované do zvislých výstužných rebier a všetky jeho časti sú riešené takým spôsobom, aby nemuseli byť použité poloohybné hadice s výrazne kratšou životnosťou.


Bezpečné schody

Schody sú navrhnuté tak, aby bolo možné ich kvalitne podbetónovať. U vstavaného schodiska do skeletu bazéna, bez možnosti podbetónovania hrozí veľké nebezpečenstvo jeho prelomenia (jednostranné zvary) a držania nečistôt s rastom rias v tomto priestore.


Povrch bazéna

Povrch bazéna je krytý ochrannou fóliou, ktorá sa odstraňuje až pred napustením vody po osadení do pripraveného výkopu.


Dostatočná sila steny

Sila steny bazéna (polypropylénu) sa pohybuje podľa modelu od 6 do 10 mm.


Variabilné riešenie

Bazény od našej firmy je možné dodať tie v prevedení COMPACT, ako pre variantu s prelivným žliabkom, tak so skimmerom. Jedná sa o unikátne riešenie s integrovanou šachtou pre technológiu (vyovnávacou nádržou u typu s prelivným žliabkom) do telesa bazéna.


Kompletná elektroinštalácia

Bazény od spoločnosti Bazenia & Gardenia sú dodávané vždy s kompletnou elektroinštaláciou zaručujúcou automatický chod celej filtrácie a ďalších spotrebičov. Táto elektroinštalácia je následne napojená našim technikom na elektroinštaláciu domu.


Servis

Samozrejmosťou je kvalitný záručný a pozáručný servis, kedy sme prepravení odstrániť vo veľmi krátkom čase akúkoľvek prípadnú poruchu či závadu na skelete bazéna alebo dodanej technológii.


Najmodernejšie technológie

Bazén je osadený najmodernejšou a vysoko kvalitnou bazénovou technologiou od známej španielskej firmy ASTRAL.


Presné výpočty

U všetkých modelov našich bazénov sú realizované náročné statické výpočty pomocou programu NEXIS 32, ktoré vedú k optimalizácii celej konštrukcie s ohľadom na jej dlhoročnú životnosť.


Pestrý výber

Široký sortiment jednotlivých typov bazénov a ich prevedenie uspokojí akékoľvek požiadavky ako menej tak i najnáročnejších zákazníkov.


Záruka 7 rokov

Záruka na tesnosť a stálofarebnosť bazéna je 7 rokov


Nasávanie odspodu

Bazén je štandardne osadený spodným nasávaním z dôvodu lepšej cirkulácie vody, pomocou čoho je možné vodu i kompletne vypustiť.


Výroba na mieste

Bazén je možné vyrobiť priamo u zákazníka.


Dlhá životnosť

Bazén je tepelne izolovaný pomocou styroduru (tvrdený polystyrén), ktorý je nenasákavý s minimálnou stlačiteľnosťou zaručujúcou tak dlhú životnosť.V čom sme iní ako konkurencia?
Od konkurencie sa odlišujeme ponukou kvalitného sortimentu a komplexným riešením Vašich exteriérov. Snažíme sa ponúkať Vám kompletné riešenia tak, aby ste zažívali pokojné dni v dobrej atmosfére. Naším cieľom je, aby boli Vaše oči potešené, kedykoľvek sa pozriete na Váš bazén či záhradu.
© 2016 | Všetky práva vyhradené