Bazeny s Fóliou

ČO JE VLASTNE FÓLIA ALKROPLAN 2000 - 3000?

Bazénové hydroizolačné fólie ALKORPLAN sú vyrobené z mäkčeného PVC (PVC-P). Využívajú sa pri stavbe nových vonkajších i vnútorných abzénov. Významné uplatnenie nachádzajú aj pri rekonštrukcii starších bazénov. Svojou kvalitou patrí fólia ALKORPLAN k európskej špičke.

Oproti fóliám bežne dostupným na trhu vyniká predovšetkým vysokou UV stabilitou a stálofarebnosťou. Od filozofie, ťažiacej z povesti nadštandardného produktu, výrobca neustúpil ani pod tlakom menej kvalitných napodobnenín.

Fólie ALKORPLAN si našli aj u nás uplatnenie pri realizácii bazénov: - rodinných domov - kupalísk - plaveckých bazénov

Nosná konštrukcia bazénov, na ktorú sa bude klásť fólia ALKORPLAN, môže mať ľubovoľný tvar a môže byť zhotovená z rôznych materiálov (betón, omietnuté murivo, oceľový plech, drevo, ...) Jednotlivé typy sa odlišujú kvalitatívnym a farebným vyhotovením. Bazénová fólia Alkroplan 2000 je bazénová fólia vyrobená z mäkčeného PVC s výstužnou vložkou z PES tkaniny. Fólia je jednofarebná v celej svojej hrúbke a na svojom povrchu je naviac zabezpečená ochrannou akrylátovou vrstvou, ktorá zabraňuje zachytávaniu nečistôt na povrchu fólie (najmä v mieste kontaktu vodnej hladiny so stenou bazéna). Akrylátová vrstva výrazne zvyšuje stálofarebnosť fólie a odolnosť fólie proti mikroorganizmom, uľahčuje čistenie a údržbu.

Vzorkovník fólie AKORPLAN 2000

© 2016 | Všetky práva vyhradené